معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت  حسابداري تنديس درفك ، با حضور جمعی از مدیران مالی، حسابداران مجرب، مبتکرین و نخبگان کارآفرینی در زمینه های مدیریت مالی ، مدیریت بازاریابی و … تشکیل شده واهداف آن عبارت است از:

1-   ارتقاء سطح دانش و فرهنگ حسابداری

2-  کمک به تربیت نیروی انسانی کارآمد و اثر بخش

3- ارایه خدمات متنوع مالی و مدیریتی به بنگاه های اقتصادی

4- فراهم آوردن زمینه های مناسب برای دسترسی افراد جامعه به آموزش های کوتاه مدت وبلند مدت تخصصی حسابداری

شرکت حسابداري تنديس درفك به منظور همکاری امین باارائه خدمات مالي ومشاوره مديريت در راستاي

ارائه گزارشات مالي به مديران و سرمايه گذاران در بنگاه هاي توليدي و بازرگانی،اقتصادي قابل اتکا برای نيل به مدیریتی کارآمد تاسیس گردیده است .

استراتژی تنديس درفك ،توسعه یک موقیعت رقابتی پایداراست ، که به موجب آن ، موفقیت واحد تجاری تضمین می شود.دراین موقعیت رقابتی، هدف کاهش قیمت تمام شده از طریق حذف هزینه های زائد و افزایش سودآوری و بقای شرکت می باشد .

شرکت تنديس درفك با هدف تخصصی سازی رشته حسابداری و ترویج فرهنگ حسابداری در کشور ، قصد دارد از طریق آموزش های تخصصی وکاربردی و پرورش نیروهای مستعد و کارآمد، گامی نوین در توسعه بنگاههای اقتصادی برداشته و با الویت دانستن ، ارزشهای انسانی و برتری کیفیت بر کمیت ، با رعایت اصل مشتری مداری ،کمکی شایان به مدیران و فعالان این حرفه انجام دهد.

شرکت تنديس درفك سعی دارد با ترویج این تفکر که “حسابداری قلب دوم هر سازمان وشرکتی است” ،از طریق مدیریت مالی صحیح و کارآمد،در افزایش تولید ثروت ملی ، سهمی هر چند اندک داشته باشد.

10

سال تجربه

354

مشتریان راضی

451

پشتیبانی

2560

مشاوره موفق

نظرات مشتریان

از خدمات شرکت شما و همچنین از پشتیبانی بسیار حرفه ای و تخصص و ارائه راهکارهای کاربردی شما ممنونم.

مهندس صنعتی

پشتیبانی عالی بود واقعا واقعا ممنونم که این همه وقت گذاشتین و مشکلات منو برطرف کردین . برای شما و گروهتون آرزوی موفقیت می کنم

مهندس احمدی