اصول رسیدن به موفقیت

اصول رسیدن به موفقیت

قبل از هر چیزمی بایست خانه تکانی فکری کنید. آدمی هر پدیده‌ای را که در دنیای واقعیات خلق می‌کند، ابتدا در کارگاه ذهن خود به صورت یک اندیشه تولید می‌کند. اگر با دقت به اطراف خود بنگرید خواهید دید که انسان‌ها حتی در برابر اتفاقی یکسان واکنش‌های متفاوتی از خود نشان می‌دهند و این تفاوت واکنش‌ها به دلیل تفاوت باورهای انسان هاست.

یک انسان سالم و موفق یک صافی در ذهن دارد که از ورود احساسات نامطلوب به ذهن جلوگیری می‌کند و به همین دلیل هرگز قربانی احساسات و هیجانات منفی نمی‌شود. افراد موفق عقیده به شانس و اقبال ندارند و منتظر نمی‌نشینند تا این عوامل آینده آنها را شکل دهد. آنها معتقدند خودشان هستند که باید آگاهانه و فعالانه زندگی کنند.باید تلاش کنید و استعدادهای خاص خود را کشف کنید و خود را موظف کنید که در آن حوزه‌ها خود را تقویت کنید تا به یکی از سرآمدهای نسل خود تبدیل شوید. همین امروز اهدافتان را مشخص کنید. یکی از دلایلی که بعضی از افراد سریع‌تر و بهتر از دیگران کارهای خود را انجام می‌دهند، این است که از اهداف و مقاصد خود آگاهی کامل دارند و از آن منحرف نمی‌شوند.

افراد موفق همواره در حال کار، پر انرژی و فعال هستند. در حالی که بسیاری از مردم برنامه‌ریزی می‌کنند، اما هیچ کدام را انجام نمی‌دهند و دور خود می‌چرخند. پس هر روز به هدف‌های خود بیندیشید و آنها را مرور نمایید. اگر صبح خود را با انجام مهم‌ترین کار آغاز کنید، آن گاه به تدریج به مهم‌ترین هدف خود دست پیدا خواهید کرد. اگر در ذهنتان به هدفی که انتخاب می‌کنید، اعتقاد داشته باشید مغز شما هدف مورد نظر را به شکل واقعی می‌پذیرد. در این صورت اطمینان پیدا می‌کنید که به این هدف می‌رسید.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ ما را دانلود کنید.

محصولات ویژه

فروشگاهی
فروشگاهی
حسابداری شخصی
حسابداری شخصی
هلو چندکاربره
هلو چندکاربره
هلو شرکتی
هلو شرکتی
10

سال تجربه

354

مشتریان راضی

451

پشتیبانی

2560

مشاوره موفق

مقالات مفید و خواندنی

اصول مدیریت زمان
اصول مدیریت زمان

مدیریت زمان یا مدیریت زمان به عنوان سیستمی کارا و مؤثر برای کنترل و استفاده ی زمان تعریف می شود. در واقع اگر بدانیم برای انجام فعالیت های رسمی و….

بیشتر بخوانید
شاخص های یک کارمند ایده آل

ابتکار عمل به طور کلی ابتکار عمل، به فکر و عملی گفته می‌شود که بدون دخالت دیگران انجام شود. به‌عبارتی‌دیگر، ابتکار عمل توانایی ارزیابی شرایط و تشخیص درست به صورت….

بیشتر بخوانید
اصول رسیدن به موفقیت
اصول رسیدن به موفقیت

قبل از هر چیزمی بایست خانه تکانی فکری کنید. آدمی هر پدیده‌ای را که در دنیای واقعیات خلق می‌کند، ابتدا در کارگاه ذهن خود به صورت یک اندیشه تولید می‌کند…..

بیشتر بخوانید

شرکت حسابداری تندیس درفک با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی در جهت کاهش هزینه های شما می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مشاوره بگیرید

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

برند
برند
برند
برند