فروشگاهی

فروشگاهی

حسابداری فروشگاهی به ذخیره سازی، تجزیه و تحلیل، و نمایش و ارائه سیستماتیک اطلاعات حسابداری گفته می شود. حسابداری ممکن است توسط یک شخص، یک گروه کوچک تجاری، یا توسط تیم های مختلف در سازمان های بزرگ انجام گیرد.

حسابداری روشی است که یک کسب و کار، عملیات مورد نظر در تجارت را تحت پیگیری قرار می دهد. حسابداران، امور مالی کسب و کار را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهند تا صاحب یا صاحبان کسب و کار بتوانند تصمیمات درست را اتخاذ نمایند. این اطلاعات در قالب گزارش هایی که نشان دهنده سلامت مالی یک کسب و کار است، سازمان دهی می شوند.

حسابداری صاحبان کسب و کارها را قادر می سازد تا تکالیف خود را برآورده سازند. همچنین به آن ها کمک می کند تا برای پول خود، تصمیمات هوشمندانه اتخاذ نمایند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ ما را دانلود کنید.

محصولات ویژه

فروشگاهی
فروشگاهی
حسابداری شخصی
حسابداری شخصی
هلو چندکاربره
هلو چندکاربره
هلو شرکتی
هلو شرکتی
10

سال تجربه

354

مشتریان راضی

451

پشتیبانی

2560

مشاوره موفق

مقالات مفید و خواندنی

اصول مدیریت زمان
اصول مدیریت زمان

مدیریت زمان یا مدیریت زمان به عنوان سیستمی کارا و مؤثر برای کنترل و استفاده ی زمان تعریف می شود. در واقع اگر بدانیم برای انجام فعالیت های رسمی و….

بیشتر بخوانید
شاخص های یک کارمند ایده آل

ابتکار عمل به طور کلی ابتکار عمل، به فکر و عملی گفته می‌شود که بدون دخالت دیگران انجام شود. به‌عبارتی‌دیگر، ابتکار عمل توانایی ارزیابی شرایط و تشخیص درست به صورت….

بیشتر بخوانید
اصول رسیدن به موفقیت
اصول رسیدن به موفقیت

قبل از هر چیزمی بایست خانه تکانی فکری کنید. آدمی هر پدیده‌ای را که در دنیای واقعیات خلق می‌کند، ابتدا در کارگاه ذهن خود به صورت یک اندیشه تولید می‌کند…..

بیشتر بخوانید

شرکت حسابداری تندیس درفک با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی در جهت کاهش هزینه های شما می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مشاوره بگیرید

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

برند
برند
برند
برند