مدیریت مالی

مدیریت مالی

 مـدير مالي  حسابدار حرفه اي است که داراي صلاحيت حرفه اي بوده وضمن دارا بودن آگاهي هاي کلي در زمينه هاي متنوع امور مالي ودانش مديريت ، در يك يا چند زمينه مشخص مالي نيز متخصص است .

برنامه ريزي ،هدايت و هماهنگي و كنترل فعاليتهاي مالي شـركت در چهارچوب مقررات ، قوانين ، آئين نامه ها و دستورالعملهاي مصوب جزء وظايف مديران  مالي مي باشد .

در اين راستا شرکت تنديس درفك با داشتن تجربه كافي در زمينه مديريت گام به گام مديران موفق در صحنه حضور داشته و با هدف کاهش هزينه هاي سازماني آماده ارائه خدمات ميباشد .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ ما را دانلود کنید.

محصولات ویژه

فروشگاهی
فروشگاهی
حسابداری شخصی
حسابداری شخصی
هلو چندکاربره
هلو چندکاربره
هلو شرکتی
هلو شرکتی
10

سال تجربه

354

مشتریان راضی

451

پشتیبانی

2560

مشاوره موفق

مقالات مفید و خواندنی

اصول مدیریت زمان
اصول مدیریت زمان

مدیریت زمان یا مدیریت زمان به عنوان سیستمی کارا و مؤثر برای کنترل و استفاده ی زمان تعریف می شود. در واقع اگر بدانیم برای انجام فعالیت های رسمی و….

بیشتر بخوانید
شاخص های یک کارمند ایده آل

ابتکار عمل به طور کلی ابتکار عمل، به فکر و عملی گفته می‌شود که بدون دخالت دیگران انجام شود. به‌عبارتی‌دیگر، ابتکار عمل توانایی ارزیابی شرایط و تشخیص درست به صورت….

بیشتر بخوانید
اصول رسیدن به موفقیت
اصول رسیدن به موفقیت

قبل از هر چیزمی بایست خانه تکانی فکری کنید. آدمی هر پدیده‌ای را که در دنیای واقعیات خلق می‌کند، ابتدا در کارگاه ذهن خود به صورت یک اندیشه تولید می‌کند…..

بیشتر بخوانید

شرکت حسابداری تندیس درفک با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی در جهت کاهش هزینه های شما می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مشاوره بگیرید

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

برند
برند
برند
برند