مشاوره

مشاوره

                                         چرا مدیران موفق تندیس درفک را انتخاب می کنند؟!

همین حالا در هزینه های اداری خود صرفه جویی کنید.

ما می دانیم که برنامه ریزی مالی یک فرایند است ، نه یک محصول. برنامه ریزی مالی ، فرایندی است که شامل ایجاد روابط ، کشف اهداف شما و تدوین برنامه ای برای تحقق آن اهداف است. ما با ایجاد استراتژی های مالی منحصر به فرد به شما در رسیدن به رویاهایتان کمک می کنیم.
قوانین پیچیده مالیاتی ، بخشنامه ها و دستورالعملهای متفاوت مانعی برای کسب و کار شما نخواهد بود. ما هر حق مالیاتی که به طور قانونی متعلق به شما باشد ، پیدا و مطالبه خواهیم کرد. کارشناسان متخصص امور مالیاتی ما به هیچ وجه متوقف نخواهد شد تا همه حقوق مالیاتی شما را که قانونا مستحق آن هستید را دریافت کنید!
برون سپاری امور مالی و حسابداری سازمانها را قادر می سازد تا منابع مورد نیاز خود را بدون نیاز به پرداخت حقوق و مزایا در مقیاس بالا تامین کنند. علاوه بر این ، بار استخدام ، آموزش و حفظ کارمندان حسابداری را کاهش می دهد.
شرکت حسابداری محاسبان تلاشگر خبره متشکل از یک مجموعه از کارمندان با استعداد و دارای دانش مالی و حسابداری ، همراه با روشها و فرآیندهای خلاقانه برای ، بهینه ترین راه حل را برای نیازهای شما ارائه می کند.
اصلاح فرآیندهای مالی و حسابداری این امکان را به شما می دهد تا از انجام هزینه های بزرگ خودداری کنید تا بتوانید منابع خود را برای سرمایه گذاری استفاده کنید. در حالی که کاهش هزینه شایع ترین دلیل برای برون سپاری است ، نباید کیفیت را در این روند مختل کرد.

اغلب کسب و کارها براساس کمترین قیمت پیشنهادی از شرکت های خدمات مالی و حسابداری تصمیم گیری و انتخاب می کنند ، اما پایین ترین قیمت لزوماً به معنای بهترین هزینه نیست. هزینه پایین تر می تواند به معنای کیفیت پایین باشد و کیفیت پایین قطعا افزایش هزینه های مالیاتی ، پرسنلی و عملیاتی افزایش خواهد داد.
صورتحسابها ، فاکتورهای فروش ، اسناد مالی و حسابداری اغلب روی کاغذ است. ما این اسناد کاغذی را تحویل می گیریم و آنها را به اسناد دیجیتالی فهرست بندی شده تبدیل و از آنها گزارشها حسابداری و تحلیل های مالی استخراج می کنیم.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ ما را دانلود کنید.

محصولات ویژه

فروشگاهی
فروشگاهی
حسابداری شخصی
حسابداری شخصی
هلو چندکاربره
هلو چندکاربره
هلو شرکتی
هلو شرکتی
10

سال تجربه

354

مشتریان راضی

451

پشتیبانی

2560

مشاوره موفق

مقالات مفید و خواندنی

اصول مدیریت زمان
اصول مدیریت زمان

مدیریت زمان یا مدیریت زمان به عنوان سیستمی کارا و مؤثر برای کنترل و استفاده ی زمان تعریف می شود. در واقع اگر بدانیم برای انجام فعالیت های رسمی و….

بیشتر بخوانید
شاخص های یک کارمند ایده آل

ابتکار عمل به طور کلی ابتکار عمل، به فکر و عملی گفته می‌شود که بدون دخالت دیگران انجام شود. به‌عبارتی‌دیگر، ابتکار عمل توانایی ارزیابی شرایط و تشخیص درست به صورت….

بیشتر بخوانید
اصول رسیدن به موفقیت
اصول رسیدن به موفقیت

قبل از هر چیزمی بایست خانه تکانی فکری کنید. آدمی هر پدیده‌ای را که در دنیای واقعیات خلق می‌کند، ابتدا در کارگاه ذهن خود به صورت یک اندیشه تولید می‌کند…..

بیشتر بخوانید

شرکت حسابداری تندیس درفک با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی در جهت کاهش هزینه های شما می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مشاوره بگیرید

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

برند
برند
برند
برند