معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت حسابداري و خدمات مالی تنديس درفك منطقه آزاد انزلی از جمله  شرکتهایی بوده که در حوزه خدمات مالی فعالیت داشته که در مجموع فعالیت خود در 10 سال اخیر افتخار جذب بسیاری از بهترین کارفرمایان را در زمینه فعالیت های تولیدی و بازرگانی و خدماتی و سایر صنوف را دارد .

مجموعه ای است متشکل از نیروهای کارشناس و متخصص و جوان که با فعالیت در زمینه خدمات مالی و مالیاتی با بکارگیری دانش بروز و تعهد به ارائه ی خدمات با کیفیت تا کنون توانسته موفقیت های ارزشمندی را در کارنامه ی حرفه ای خود ثبت نماید .

شرکت حسابداری و خدمات مالی تندیس درفک منطقه آزاد انزلی با هدف تخصصی سازی رشته حسابداری و ترویج فرهنگ حسابداری در کشور ، قصد دارد از طریق آموزش های تخصصی وکاربردی و پرورش نیروهای مستعد و کارآمد، گامی نوین در توسعه بنگاههای اقتصادی برداشته و با الویت دانستن ، ارزشهای انسانی و برتری کیفیت بر کمیت ، با رعایت اصل مشتری مداری ،کمکی شایان به مدیران و فعالان این حرفه انجام دهد.

استراتژی شرکت حسابداری و خدمات مالی تندیس درفک منطقه آزاد انزلی ،توسعه یک موقیعت رقابتی پایداراست، که به موجب آن ، موفقیت واحد تجاری تضمین می شود.دراین موقعیت رقابتی، هدف کاهش قیمت تمام شده از طریق حذف هزینه های زائد و افزایش سودآوری و بقای شرکت می باشد .

شرکت تنديس درفك سعی دارد با ترویج این تفکر که “حسابداری قلب دوم هر سازمان وشرکتی است” ،از طریق مدیریت مالی صحیح و کارآمد،در افزایش تولید ثروت ملی ، سهمی هر چند اندک داشته باشد.

10

سال تجربه

354

مشتریان راضی

451

پشتیبانی

2560

مشاوره موفق

نظرات مشتریان

از خدمات شرکت شما و همچنین از پشتیبانی بسیار حرفه ای و تخصص و ارائه راهکارهای کاربردی شما ممنونم.

مهندس صنعتی

پشتیبانی عالی بود واقعا واقعا ممنونم که این همه وقت گذاشتین و مشکلات منو برطرف کردین . برای شما و گروهتون آرزوی موفقیت می کنم

مهندس احمدی