گزینه جدید سامانه صیاد برای حذف مسئولیت ظهرنویسان چک

گزینه جدید سامانه صیاد برای حذف مسئولیت ظهرنویسان چک

یکی از دغدغه های مهم افرادی که چک را پشت نویسی می کنند، همواره این بوده که با صادرکننده و ایادی (امضاکنندگان) ما قبل خود، در بازپرداخت وجه چک مسئولیت تضامنی خواهند داشت.

 

این امر یعنی مسئولیت تضامنی ظهرنویسان در مورد چکهای جدید بنفش رنگ صرفاً در صورت ثبت انتقال چک در سامانه‌ صیاد صادق خواهد بود.

 

در این راستا بانک مرکزی در سامانه جدید صیاد، گزینه جدیدی را با عنوان “انتقال جهت عودت چک” طراحی کرده که براساس آن ذینفع می تواند یک مرتبه همراه با لاشه چک، چک را به ید ماقبل آن مسترد کند.
در صورت استفاده از این گزینه، ذینفع بدون آنکه مسئولیت ظهرنویس برای بازپرداخت چک را داشته باشد، می تواند چک را به نفر قبلی خود مسترد کند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ ما را دانلود کنید.

محصولات ویژه

فروشگاهی
فروشگاهی
حسابداری شخصی
حسابداری شخصی
هلو چندکاربره
هلو چندکاربره
هلو شرکتی
هلو شرکتی
10

سال تجربه

354

مشتریان راضی

451

پشتیبانی

2560

مشاوره موفق

مقالات مفید و خواندنی

اصول مدیریت زمان
اصول مدیریت زمان

مدیریت زمان یا مدیریت زمان به عنوان سیستمی کارا و مؤثر برای کنترل و استفاده ی زمان تعریف می شود. در واقع اگر بدانیم برای انجام فعالیت های رسمی و….

بیشتر بخوانید
شاخص های یک کارمند ایده آل

ابتکار عمل به طور کلی ابتکار عمل، به فکر و عملی گفته می‌شود که بدون دخالت دیگران انجام شود. به‌عبارتی‌دیگر، ابتکار عمل توانایی ارزیابی شرایط و تشخیص درست به صورت….

بیشتر بخوانید
اصول رسیدن به موفقیت
اصول رسیدن به موفقیت

قبل از هر چیزمی بایست خانه تکانی فکری کنید. آدمی هر پدیده‌ای را که در دنیای واقعیات خلق می‌کند، ابتدا در کارگاه ذهن خود به صورت یک اندیشه تولید می‌کند…..

بیشتر بخوانید

شرکت حسابداری تندیس درفک با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی در جهت کاهش هزینه های شما می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مشاوره بگیرید

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

برند
برند
برند
برند